1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


KURSLARIMIZ

 

ŞAN Aksaray Müzik , Gitar, Bağlama, Piyano, Keman, Yan Flüt, Ney, Kanun, Ud, Klarnet, Org, Mandolin, Elektro gitar, Bas gitar, Viyola, Viyolonsel, Şan, Solfej, İşitme, Güzel Sanatlar Lisesi ve Üniversitelerin müzik bölümlerine hazırlık dersleri alanında uzman eğitimciler tarafından verilmektedir.
• Eğitimcilerimiz bütün çalgılar için haftada bir saati yeterli görmektedir.
• İsteğe göre kurs saatleri arttırılabilir.


• Kurslara 7 den 70 e herkes katılabilir, herhangi bir cinsiyet ve yaş ayrımı yoktur.
• ‘’Herhangi bir çalgı çalmak isterim ama yeteneğim yok, ben beceremem’’ diye düşünenler tamamen bu konuya önyargı ile yaklaşmış olurlar. Çalgı çalabilmek beceri ve yetenekten ziyade çalışmayla ilgilidir. Derslerde yapılanları düzenli tekrar ederek ve eğitmenlerin verdikleri ödevleri yaparak bu işi başarabilirsiniz.

• Gitar, Bağlama, Ney, Şan, Solfej, Güzel Sanatlar Lisesine ve üniversitelerin müzik bölümlerine hazırlık derslerimiz kursiyerlerin isteğine göre bireysel veya 2 kişi verilmektedir.
• Piyano, Keman, Yan Flüt, Kanun, Ud, Klarnet, Viyola, Viyolonsel, derslerimiz bireyseldir yani eğitmenle birebir özel olarak yapılmaktadır.

• Bütün derslerin standart saat ücreti 40 TL dir.
• 15 Haziran 2015 Tarihine kadar geçerli olan kampanyamız dahilinde:
1. Bütün çalgı satışlarımızda % 18 İndirim.
2. Hafta içi derslerinde % 15 indirim
3. Gitar, Bağlama, Ney, Şan, Solfej, Güzel Sanatlar Lisesine ve üniversitelerin müzik bölümlerine hazırlık derslerini almak isteyen ve arkadaşı ile birlikte 2 kişi derse gelen öğrencilere % 35 indirim. (İki kişi derse gelenler hafta içi gelseler bile % 35 indirimi standart ders saat üzerinden alırlar).
Kendinizi yeteneksizim diye yargılamayın. Çalışarak çalabileceğiniz, hayalinizdeki enstrümanların kurslarını burada alanında uzman eğitimciler tarafından alabilirsiniz. Belki de gelecekte ismini tüm Türkiye’ ye duyuracak müzisyenler yetiştiriyoruz.
Şan Aksaray Müzik olarak, herkesi Aksaray’ da müzik kurslarımıza bekliyoruz

 

Düğün organizasyon,Kına,nişan organizasyon,Fuar organizasyon,Müzik organizasyon,Açılış organizasyon,Süsleme organizasyon,Sünnet organizasyon,Ramazan organizasyon,Piknik organizasyon,Kurumsal organizasyon


 

 

 


 Toplam ziyaret: 4598


 

  site ekle site ekle

Copyright 2017 © Aksaray Şan Organizasyon

www.muzik68.com
www.cicek68.com
 

 

 

   

Süsleme organizasyon
Sünnet organizasyon
Ramazan organizasyon
Piknik organizasyon
Kurumsal organizasyon

 

Düğün organizasyon
Kına,nişan organizasyon
Fuar organizasyon
Müzik organizasyon
Açılış organizasyon